Kamanina Arcadia 2 Rooms

  • The lagest option:
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια
  • 2 υπνοδωμάτια

Το Kamanina Arcadia 2 Rooms Οδησσός απέχει περίπου 1 χλμ. από το Hawaii και είναι κοντά σε πολλά αξιοθέατα της περιοχής. Το διαμέρισμα απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από σταθμό τρένου Odessa και 15 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Dmytriya Dons'koho Str.

Το Kamanina Arcadia 2 Rooms προσφέρει γκαρνταρόμπα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Στους επισκέπτες του διαμερίσματος παρέχονται ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 4 χλμ. απόσταση από το Μουσείο Ενδιαφέρουσας Επιστήμης, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. "Ibiza" Beach Club επίσης βρίσκεται σε απόσταση 16 λεπτών με τα πόδια. Επίσης η Αγορά Privoz βρίσκεται σε απόσταση 6 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Kamanina Arcadia 2 Rooms Οδησσός
Море - Перша Лінія -Вид З Вікна На Світанки
Τιμή μόνο για κινητά

Море - Перша Лінія -Вид З Вікна На Світанки

53 μ από το κατάλυμα
Аркадия,Каманина 45 И 44 Жемчужина
Τιμή μόνο για κινητά

Аркадия,Каманина 45 И 44 Жемчужина

9.4
Άριστο 46 σχόλια
220 μ από το κατάλυμα
USD 147 USD 132
ανά νύχτα
Arcadia Loft Style
Τιμή μόνο για κινητά

Arcadia Loft Style

9.9
Εξαιρετικό 60 σχόλια
226 μ από το κατάλυμα
USD 112 USD 101
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Χώρος ενδυμασίας
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: από 01:00 έως 11:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Kamanina Arcadia 2 Rooms;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Kamanina Arcadia 2 Rooms περιλαμβάνουν Αγορά Privoz, Hawaii καθώς και "Ibiza" Beach Club.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Kamanina Arcadia 2 Rooms;
      Η διαμονή στο το Kamanina Arcadia 2 Rooms κοστίζει 49$.
    • ❓
      Στο το Kamanina Arcadia 2 Rooms προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Kamanina Arcadia 2 Rooms περιλαμβάνουν Columbus και Two-Two και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Kamanina Arcadia 2 Rooms Οδησσός

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο